A 30 éves múlttal rendelkező dinamikusan fejlődő, gyógyszereket, gyógyhatású készítményeket, gyógyszer alapanyagokat, étrend kiegészítőket, kozmetikumokat, gyógyteákat gyártó Naturland sikereit közel 200 Munkatársunk együttműködésének köszönheti. Társaságunk pályázatot hirdet az alábbi pozíció betöltésére:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
  • Adott terület túratervszerű látogatása, rendelésfelvétel a cég termékeiből

  • Folyamatos kapcsolattartás az adott terület gyógyszertáraival, partnereivel

  • Folyamatos tájékoztatás, információ gyűjtés a piaci helyzetről

  • Potenciális új partnerek felkeresése

  • Az adott terület forgalmának, céljainak elérése

  • Az értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

  • Reklámanyagok elhelyezése, akciók, promóciók kezelése

  • Szerződéskötések lebonyolítása, az adott terület forgalmának , céljainak elérése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • Patikalátogatásban szerzett tapasztalat, gyógyszertári szakasszisztensi ismeretek

  • Patikák ismerete Budapest, Pest és Jász-Nagykun-Szolnok területén előnyt jelent

  • Gyógyszertárak működésének, rendszereinek ismerete

  • B kategóriás jogosítvány és több éves vezetői gyakorlat

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség

  • Nagyfokú önállóság, megbízhatóság, jó problémamegoldó képesség

  • Értékesítési szemlélet, gondolkodásmód

  • Sikerorientált, kitartó személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Gyógyszer kereskedelmi területen szerzett tapasztalat

  • Szakirányú végzettség (kereskedelem, gyógyszer)

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő, növekvő cég

  • Változatos feladatokat és kihívásokkal teli munkakör

  • Versenyképes teljesítményarányos juttatási csomag

  • Jövőépítési, hosszútávú karrier lehetőség

Állás, munka területe(i):
  • Egészségügy, Gyógyszeripar

  • Orvoslátogató, Patikalátogató

  • Értékesítés, Kereskedelem

  • Területi képviselő

Az alábbi form kitöltésével jelentkezhet állásajánlatunkra.