FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
  • Gyógyszerkészítmények gyártása, a gyártás felügyelete a GMP előírásai szerint

  • A gyártás folyamatosságának biztosítása

  • A gyártóhelyiségek és gépek/berendezések tisztaságának ellenőrzése

  • Az adatok gyártási lapon való dokumentálása, majd számítógépes rendszerben rögzítése

  • 4-5 fő gyógyszergyári operátor feladatainak kiosztása, munkavégzésének koordinálása

  • Az irányítása alatt dolgozók munkavégzésének felügyelete, a technológiai fegyelem és higiénia szabályzat betartatása,

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • Középfokú végzettség (Vegyésztechnikus vagy gyógyszertári asszisztens végzettség)

  • Vezetői rátermettség

  • Jó problémamegoldó képesség

  • MS Office programcsomag ismerete

  • Jó kommunikációs képesség

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT, VÉGZETTSÉG:
  • Vegyésztechnikus vagy gyógyszertári asszisztens végzettség

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

ELŐNY:
  • Gyártó vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Felsőfokú végzettség

Szívesen csatlakozna csapatunkhoz? Várjuk pályázatát a következő e-mail címre: cv@naturland.hu
Állás pályázattal kapcsolatos adatkezelési tájékoztatónkat elolvashatja és letöltheti: Adatkezelési tájékoztató

Az alábbi form kitöltésével jelentkezhet állásajánlatunkra.